Ahoj.

Narazila jsem na Tvoji tvorbu čistě náhodou. Děj zatím vypadá slibně.

Nechci rýpat, ale tohle je do očí bijící. Potřeboval/a by jsi betu. V textu máš strašné hrubky. Např.: Vyděl - se píše viděl. Přímá řeč je úplně špatně. Bohužel to ubírá na kvalitě povídky. Někde nemáš přímou řeč ukončenou, jindy ani označenou a čtenář tápe a vrací se ve čtení zpět, aby pochopil, kdo co říká, nebo jsou-li to jen myšlenkové pochody postav. Chybí ti čárky, takže věty kolikrát nedávají na první pohled smysl. Např.: Seznamovali se s Cristine, Harry jen předstíral on o ní už něco věděl.

Tady by se patřilo přidat ještě jedno nebo dvě slova, ta věta je úplně oholená, sténá a ztrácí smysluplnnost. Potřboval/a by si opravdu někoho, kdo se mrkne na pravopis. Všimla jsem si, že povídka je staršího vydání. Byla by škoda nechat jí jen tak ležet bez řádné opravy smiley

Ale abych zde jen nekritizovala... Vím, že to nemusí být příjemne. Jen jsem Tě chtěla upozornit, že napsat poutavý příběh není všechno. Samozřejmě že vyjádřím obdiv, protože na druhou stranu začít vůbec psát, chce kuráž! Tak doufám, že Ti dlouho vydrží!