Jarwisovy a trochu i Armokovy

Vítejte na stránkách Jarwise a Armoka Přijemné čtení a hodně komentářů

Novinky

Vážení čtenáři.

Omlouvám se všem, kteří pravidelně chodili ke mě na stránky a netrpělivě očekávali novou kapitolu. Doufám, že mi zůstali někteří i nadále věrní, kteří se sem přijdou podívat.
Teď k tomu, ...
proč jsem nic tak dlouho nepřidal. Řeknu to přímo. Neměl jsem náladu psát a ani lést na tyto stránky. Hledání práce mě vyčerpávalo natolik, že jsem neměl náladu ještě přemýšlet co bych napsal a co ne. Když jsem se rozhodl, že něco sepíšu a přečetl jsem si starší kapitoly, v nškterých případech i celé povídky, přešla mě chuť cokoli psát. Byl jsem ve fázi, že mě moje povídky znechutili.
No nyní se vracím a snad i nějakou dobu vydržím. Musel jsem předělat poslední tři kapitoly u HP a Magie vůle ( to znamená 12, 13, 14) jsou to neptrný změny, ale trochu ovlivní vývoj dalších kapitol a mě se lépe navazuje. Dále přidám 15 kapitolu a jestli vše vyjde, tak v noci se objeví i 16.
Teď ještě k příběhům Tuláka chodce od mé sestry. Ta na vás také nezapoměla, ale chybí ji kritika, co zlepšit, co se vám na příběhu líbí. Určitě by ji to pomohlo se vrátit k vytvoření pokračování. Zatím mám v zásobě další dvě kapitoly, jen momentálně nevím kde je mám uloženy, ale jsou.Až je najdu tak je přidám.
Když jsem zmínil kritiku k sestřinýmu dílu, tak já jimi taky nepohrdnu. Píše se lépe, když před předešým článkem je 20 komentářů, než 5. Pořád, ale zastávám názor, že nebudu dávat limit na počet komentů, aby něco přibylo.
to je pro tuto chvíli vše a užijte si kapitoly.
Poslední komentáře
09.11.2010 23:17:25: To mi je jasný. Ale doufat můžu, že se tu něco objeví ne?
09.11.2010 17:25:08: s temi komenty to chápu ale ty musíš taky chápat že když se tu přes půl roku nic neběví tak moc stal...