Jarwisovy a trochu i Armokovy

Vítejte na stránkách Jarwise a Armoka Přijemné čtení a hodně komentářů

Novinky

Všem čtanářům

PŘEČTĚTE SI!
Právě jsem uveřejnil své dvě kapitoly k HP a magii vůle. Snad se vám budou lívit, očekávám komentáře.
Nepřidal jsem sem dřív nic, protože jednak mi nebylo dobře a jednak jsem kvůli práci neměl náladu.Teď se opt začáním dostávat do období, kdy se mi chce i něco napsat - to už jsem dlouho neměl.
Zítra přidám další, aby jste neřekli, že jsem se na Vás vykašlal.

Objevil se dotaz, jestli přidám pokračování k HP a minulost nebo budoucnost. Přiznám se, že sám nevím. Na jednu stranu bych něco sepsal, ale na druhou stranu si říkám jestli o to máte zájem. proto bych vás chtěl poprosit o názory.
Dopředu ovšem říkám, že se neobjeví dřív, než dokončím aspoň některé, které mám rozepsané.

A poslední věc. jak jistě víte, sestra se rozhodla uveřejnit své dílo. Ovšem nemá přístup k mému blogu, takže kdy se objeví kapitola rozhoduji hlavně já. Vy to ovlivníte komentáři a hlavně kritikou. Sestra ovlivní přidání jen tím, že může naléhat ať přidám, což uznáte je občas málo. Tak prosím neobviňujte ji, že by se na vás vykašlala. Co vím tak pravidelně sleduje nové komentáře. Také mě už nějakou dobu uhání abych přidal, tak to splňuji a přidávám hned dvě kapitoly.

S pozdravem a přáním přijemného čtení
Jarwis
Poslední komentáře
10.03.2010 10:37:23: Pokusím se do nových kapitolek pustit brzy, prostě není čas, ale až se k tomu dostanu, napíšu i něja...
27.02.2010 09:30:52: už bylo na čase, a minulost nebo budoucnost je mi celkem jedno(popravdě už si nepamatuji o čem to by...
27.02.2010 01:33:44: tak ohledně toho minulost nebo budoucnost souhlasím až po dokončení jiný povídky a už se těším...